Airmax Internet Opinie Racibórz - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Raciborzu

Tylko w sieci AirMAX Kienci z Raciborza oraz okolicznych miejscowości mogą przekonać się jak wygląda naprawdę szybki internet. Usługa NeoConnect to nielimitowany dostęp do sieci 24h/dobę. Oznacza to, że prędkość pobierania danych z internetu nigdy nie zmaleje.

Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna i konkurencyjna. NeoConnect to wiele wariantów konfiguracji - możecie Państwo zdecydować o prędkości łącza (od 16 Mb do 900 Mb) oraz o długości czasu trwania umowy. Po podpisaniu umowy każdy klient otrzymuje bezpłatną skrzynkę pocztową, darmowe miejsce na stronę WWW oraz stały adres IP.

Tani i szybki internet Racibórz to przejrzysta oferta, z której warto skorzystać.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Racibórz Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Internet światłowodowy z firmy AirMAX w Raciborzu i okolicach – niezmienna prędkość o każdej porze dnia, bez względu na liczbę użytkowników

W Raciborzu i okolicach jest już dostępny bezprzewodowy światłowód AirFiber, który pozwala na korzystanie z rzeczywiście bezkonkurencyjnych parametrów, zbliżonych do parametrów tradycyjnego światłowodu lub nawet wyższych. Mowa o przesyłaniu danych z szybkością na poziomie minimum... 15 Gb!

Czołowym dostawcą tej nowej technologii w Polsce, w tym w Raciborzu, jest AirMAX – lokalny operator, który od wielu lat dostarcza stacjonarny internet dla klientów prywatnych i biznesowych. Oprócz technologii tradycyjnego, przewodowego łącza światłowodowego, wdrażanego metodą napowietrzną lub metodą przepustów podziemnych, firma AirMAX oferuje bezkablowy internet światłowodowy o nazwie AirFiber. W odróżnieniu od tradycyjnego łącza światłowodowego przewodowego, AirFiber jest całkowicie bezawaryjny. Brak kabli przekłada się na stuprocentową odporność rozwiązania na warunki zewnętrzne i zniszczenia fizyczne oraz bezproblemowy montaż - dla każdego. Zainstalowanie usługi AirFiber nie wymaga zlecania przekopów, narażających użytkownika na wysokie koszty. Warto też wiedzieć, że wiszące przewody rujnują wygląd budynku i ogrodu.

AirFiber to światłowód nielimitowany, oferujący taką samą szybkość łącza przez całą dobę - bez względu na liczbę użytkowników, występujący w standardowej wersji abonamentowej oraz w opcji przedpłaconej, tj. bez wiązania się z operatorem umową.

Integralnym elementem usługi AirFiber jest dedykowany router AirMAX Internet Fiber, który zapewnia bezproblemowe podpięcie do sieci wszystkich sprzętów domowników.

Internet PrePaid Racibórz (internet na kartę)

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób, które cenią sobie elastyczność oraz swobodę w każdej postaci. Internet PrePaid Racibórz - internet na kartę, to usługa w której klienci płacą tylko za czas, który rzeczywiście spędzają w sieci. Jednorazowa opłata (może być przedłużana w nieskończoność) obejmuje zróżnicowane przedziały czasowe rozpoczynające się już od 1 dnia dostępu do sieci. Wybierając internet na kartę nie muszą Państwo podpisywać żadnej umowy!

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Racibórz - zasięg

Uwaga! Tylko TERAZ i całkowicie ZA DARMO możecie Państwo testować dowolną usługę internetową w sieci AirMAX. Może to być oferta dla osób ceniących sobie wolność wyboru - Internet PrePaid Racibórz lub NeoConnect - usługa superszybkiego internetu bez limitu danych. Decyzja należy do Państwa. Każda opcja to świetne rozwiązanie dla profesjonalistów. AirMAX to szybkie i stabilne łącza internetowe po najniższej cenie.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Racibórz, oraz następujące miejscowości:

Amandów, Bieńkowice, Bojanów, Bolesław, Borucin, Budziska, Cyprzanów, Gródczanki, Kornice, Krowiarki, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Lekartów, Maków, Nowa Wioska, Pawłów, Pietraszyn, Pietrowice Wielkie, Racibórz, Racibórz (Brzezie), Racibórz (Markowice), Racibórz (Obora), Rudnik, Samborowice, Siedliska, Sudół, Turze, Tworków, Wojnowice,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Poznaj opinie o dostawcy AirMAX i nie zapomnij wystawić swojej oceny!

Satysfakcja użytkowników to nasz nadrzędny cel. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, żeby okres spędzony z nami był przyjemnością – dla Ciebie i wszystkich domowników lub pracowników. Oferujemy produkty i usługi zapewniające doskonałą rozrywkę. Bardzo dbamy o to, by obsługa była przyjazna, pomocna i skuteczna. Napawa nas dumą, że nasi klienci widzą i doceniają nasze zaangażowanie oraz rekomendują nasze usługi znajomym. I mamy na to twarde dowody – oceny. Dla nas są one najbardziej wiarygodną formą informacji zwrotnej, silną motywacją do ciągłego doskonalenia oraz najlepszą promocją. Chcemy, żebyś wiedział, że każda, zamieszczona opinia jest dla nas superważna. Każda zostaje zamieszczona na naszej stronie www, przekierowana do właściwego działu i wykorzystana do dalszego podnoszenia standardów usługi. za zaufanie, którym darzysz naszą firmę. Jeżeli jeszcze nie wystawiłeś nam oceny, to świetny moment.

TV przez Internet i różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to jednocześnie dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, jak TV przez Internet – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz kupić u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed dokonaniem zakupu zawsze poznać regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym serwisów społecznościowych, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W porównaniu do Internetu w telefonie, otrzymujesz ultra szybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na paru urządzeniach równocześnie. Nie trzeba czekać na załadowanie stron czy kilkukrotnie ponawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Bez problemu działa w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Racibórz. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

W trakcie minionych lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla osób w każdym wieku zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że bardzo trudno współcześnie nawet wyobrazić sobie biznes albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest ciągła komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, udostępnianie zdjęć i filmów czy też rozwijanie kwalifikacji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Racibórz. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od stworzonej infrastruktury IT. Często osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są nieświadome tego, która forma łączności może sprostać ich specjalnym oczekiwaniom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax Internet gwarantuje użytkownikowi sprawny i trafny dobór indywidualnie dopasowanej opcji łączności z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – również dla miejscowości Racibórz. Dodatkowo zapewniamy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych akcji rabatowych u czołowych przedstawicieli.

Superszybki internet Airmax to jednocześnie dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, jak TV przez Internet – z korzystnymi wariantami do wyboru.Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Racibórz. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o dużej przepustowości, a dodatkowo także kanały telewizyjne online i telefonię stacjonarną. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - bezkosztowo. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują nieodpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszego Internetu mogą liczyć także na darmowy multiroom, programy HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, zyskują możliwość darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

AirMAX to niskie ceny i szybkie transfery jakich oczekujesz. Mieszkańcy Raciborza jeszcze nigdy nie mieli okazji skorzystać z tak atrakcyjnej oferty. Połączenie wysokiej jakości oferowanych usług oraz profesjonalnej obsługi klienta gwarantuje, że jest to najlepsza opcja internetowa w regionie. Przekonaj się już dziś i zamów jedną z dostępnych usług. Jeśli nie możesz się zdecydować którą, to bezpłatny 30-dniowy okres testowy z pewnością pomoże w podjęciu decyzji.

Uruchom bez opłat SPEED TEST i przekonaj się, jaka jest szybkość domowego lub firmowego Internetu.

Masz Internet w mieszkaniu i w firmie? Wkurza Cię trwające wieki wyczekiwanie na otwarcie strony? Zwykle nie możesz obejrzeć ulubionego filmu? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i zobacz, czy Twój dostawca usług internetowych gwarantuje właściwą i przede wszystkim zgodną z zapisami umownymi jakość usługi.

Aktualnie masz ponadto szansę przeprowadzenia SPEED TEST dla różnorodnych komercyjnych serwerów niezależnie od lokalizacji.

Ponadto masz szansę podzielenia się wynikami testu ze innymi osobami. Możesz również sprawdzić statystyki przeprowadzonych w przeszłości testowań oraz ściągnąć plik z raportem ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem skróconego podsumowania z danymi na temat usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.48/5.00 - ilość ocen: 2858

© 2023 Airmax.pl